Agencja informacyjna Polska Press

KONTAKT

Agencja Informacyjna Polska Press
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
Tel: +48 22 201 42 04
Fax: +48 22 201 42 01
Email: kontakt@aip24.pl

O NAS

Agencja Informacyjna Polska Press jest największą w Polsce regionalną agencją informacyjną udostępniającą najbogatsze zasoby rzetelnych, sprawdzonych i aktualnych regionalnych oraz lokalnych materiałów medialnych – zarówno prasowych, jak i fotograficznych oraz wideo.
Zasoby Agencji – teksty, zdjęcia, wideo, grafiki – wytwarzane są przez dziennikarzy redakcji Polska Press w każdym regionie kraju oraz przez zespół dziennikarzy i redaktorów Agencji w Warszawie. Dzięki siatce reporterów pracujących dla prawie 200 tygodników lokalnych w Polsce oraz w 20 dziennikach regionalnych jako pierwsi mamy informacje z najdalszych regionów kraju, gdzie na co dzień nie docierają dziennikarze mediów ogólnopolskich.

Materiały wideo

Każdego dnia Agencja Informacyjna Polska Press dostarcza swoim klientom wysokiej jakości materiały wideo. Jesteśmy z kamerą tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zbieramy opinie i komentarze. Pokazujemy wydarzenia istotne dla mieszkańców wszystkich zakątków Polski. Poruszamy tematy społeczne, polityczne i ekonomiczne. Codziennie produkujemy przynajmniej jeden materiał wideo w jakości HD. Nie zapominamy o sporcie i rozrywce. Każdego tygodnia przygotowujemy przynajmniej dwa materiały sportowe, w tym zapowiedź kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, której nie oferuje żadna z innych agencji informacyjnych. Możemy być głównym źródłem newsowych materiałów wideo, jak również dopełnieniem dla innych klipów informacyjnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Tworzymy również materiały wideo na specjalne zamówienie.

Kontakt

Dział Wideo
wideo@aip24.pl
Tel: +48 502 499 855

Wydarzenia

Polityka

Komentarze

Sport

Rozrywka