Agencja informacyjna Polska Press

KONTAKT

Agencja Informacyjna Polska Press
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
Tel: +48 22 201 42 04
Fax: +48 22 201 42 01
Email: kontakt@aip24.pl

O NAS

Agencja Informacyjna Polska Press jest największą w Polsce regionalną agencją informacyjną udostępniającą najbogatsze zasoby rzetelnych, sprawdzonych i aktualnych regionalnych oraz lokalnych materiałów medialnych – zarówno prasowych, jak i fotograficznych oraz wideo.
Zasoby Agencji – teksty, zdjęcia, wideo, grafiki – wytwarzane są przez dziennikarzy redakcji Polska Press w każdym regionie kraju oraz przez zespół dziennikarzy i redaktorów Agencji w Warszawie. Dzięki siatce reporterów pracujących dla prawie 200 tygodników lokalnych w Polsce oraz w 20 dziennikach regionalnych jako pierwsi mamy informacje z najdalszych regionów kraju, gdzie na co dzień nie docierają dziennikarze mediów ogólnopolskich.

Materiały wideo

Każdego dnia Agencja Informacyjna Polska Press dostarcza swoim klientom wysokiej jakości materiały wideo. Jesteśmy z kamerą tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zbieramy opinie i komentarze. Pokazujemy wydarzenia istotne dla mieszkańców wszystkich zakątków Polski. Poruszamy tematy społeczne, polityczne i ekonomiczne. Nie zapominamy o sporcie i rozrywce. Możemy być głównym źródłem newsowych materiałów wideo, jak również dopełnieniem dla innych klipów informacyjnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Tworzymy również materiały wideo na specjalne zamówienie.

Kontakt

Irmina Petrakowska-Kłos
koordynator ds. wydawniczych
irmina.petrakowska-klos@polskapress.pl
tel. +48 22 2014202
M 502 499 717

Wojciech Szczęsny
szef działu wideo
wojciech.szczesny@polskapress.pl
tel: +48 698326809

Wydarzenia

Polityka

Komentarze

Sport

Kultura