Agencja informacyjna Polska Press

KONTAKT

Agencja Informacyjna Polska Press
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
Tel: +48 22 201 42 04
Fax: +48 22 201 42 01
Email: kontakt@aip24.pl

O NAS

Agencja Informacyjna Polska Press jest największą w Polsce regionalną agencją informacyjną udostępniającą najbogatsze zasoby rzetelnych, sprawdzonych i aktualnych regionalnych oraz lokalnych materiałów medialnych – zarówno prasowych, jak i fotograficznych oraz wideo.
Zasoby Agencji – teksty, zdjęcia, wideo, grafiki – wytwarzane są przez dziennikarzy redakcji Polska Press w każdym regionie kraju oraz przez zespół dziennikarzy i redaktorów Agencji w Warszawie. Dzięki siatce reporterów pracujących dla prawie 200 tygodników lokalnych w Polsce oraz w 20 dziennikach regionalnych jako pierwsi mamy informacje z najdalszych regionów kraju, gdzie na co dzień nie docierają dziennikarze mediów ogólnopolskich.

Materiały foto

Fotoreporterzy agencji informacyjnej Polska Press zawsze znajdują się w miejscach gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia w kraju. Często jako pierwsi docierają na miejsce wydarzeń nawet w odległych miejscowościach i pierwsi przekazują stamtąd materiały fotograficzne. Dostarczają dziennie ponad 500 wysokiej jakości zdjęć, które trafiają do wydań online, papierowych oraz do kolorowych magazynów.

Jesteśmy tam gdzie dzieją się wydarzenia polityczne, sportowe oraz kulturalne i inne. Oprócz aktualności, w naszej bazie liczącej ponad 2 miliony zdjęć znajdują się inne materiały: sesje zdjęciowe, plany filmowe, życie codzienne Polaków i inne.

Dostarczamy zdjęcia najwyższej jakości. Fotoreporterzy Polska Press wielokrotnie byli nagradzani w krajowych jak i międzynarodowych konkursach fotograficznych.

Z materiałami naszych fotoreporterów można się zapoznać wchodząc na specjalną kategorię Zdjęcia w zakładce Oferta. Zalogowani użytkownicy mogą bezpośrednio pobrać wybrane zdjęcie bądź złożyć zamówienie drogą elektroniczną.
Realizujemy tematy fotograficzne na specjalne zamówienia na terenie całego kraju.
Z materiałów fotograficznych naszej Agencji korzystają na co dzień największe wydawnictwa prasowe.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Sylwia Dąbrowa
Kierownik działu foto

fotoaip@polskapress.pl
tel: +48 502 499 720