Donaldowi Trumpowi urodził się dziewiąty wnuk


Amerykański prezydent doczekał się dziewiątego wnuka. We wtorek syn Donalda Trumpa, Eric, po raz pierwszy został ojcem. - Nie możemy sie doczekać, aby go poznać - powiedziała rzeczniczka Białego Domu Sarah Huckabee Sanders.

"Lara i ja z wielką radością chcemy ogłosić, że nasz syn Eric "Luke" Trump urodził się o 8:50 dziś rano" - napisał we wtorek na Twitterze Eric Trump w imieniu swoim i swojej żony. To pierwsze dziecko syna amerykańskiego prezydenta i trzeciego dziecka z małżeństwa Donalda Trumpa z Ivaną Trump. Na narodziny małego Trumpa zareagował już również prezydent. "Gratulacje dla Erica i Lary z powodu narodzin ich syna Erica "Luke'a" Trumpa tego ranka" - napisał Donald Trump na Twitterze. - Witaj na świecie, mały. Nie mogę się doczekać, aż Cię poznam - napisała z kolei siostra Erica i doradczyni ojca w Białym Domu, Ivanka.

Rodzina Trumpów jest bardzo liczna. Prezydent Stanów Zjednoczonych ma łącznie pięcioro dzieci: 39-letniego Donalda Jr., 35-letnią Ivankę i 33-letniego Erica z pierwszego małżeństwa, 23-letnią Tiffany z małżeństwa z Marlą Maples oraz 11-letniego Barrona ze związku z Pierwszą Damą, Melanią Trump. Mały Eric, który zwany będzie Lukiem, to dziewiąty wnuk amerykańskiego przywódcy. Pięcioro dzieci ma bowiem Donald Trump Jr., a troje Ivanka z Jaredem Kushnerem. 

 


Załączniki

- brak opisu