Kandydat PiS na radnego Będzina, proponował 15-latce "wsparcie" i karierę za "miłe chwile"?


Kandydat Prawa i Sprawiedliwości proponował 15-latce "wsparcie" i karierę za "miłe chwile"? Chodzi o Adriana Dzienisiewicza, który kandyduje do rady miasta w Będzinie. PiS sprawdza informacje w tej sprawie. O sprawie poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Jeszcze parę dni temu wszyscy śledzili sprawę Artura Hippe, kandydata Nowej Prawicy na radnego Rzeszowa, teraz podobne problemy ma kandydat do rady miasta w Będzinie. Czy kandydat PiS proponował 15-letniej dziewczynie wsparcie i karierę modelki w zamian za "miłe chwile"? Sprawa wypłynęła na światło dzienne na profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Mężczyzna składał dziewczynie propozycje z podtekstami seksualnymi.

- Robię rozeznanie rynku wśród modelek. Chciałabyś żebym coś poszukał dla ciebie? - No, nie wiem - Za miłe chwile mogę się bardziej postarać, nikt nie musi wiedzieć o spotkaniu, prawda? Odpisz szczerze - Za miłe chwile, to znaczy? - Lubisz się całować? Masz kamerkę?” Jak sprawę komentuje Waldemar Andzel? -Jeśli te informacje się potwierdzą, będziemy wnioskować o wydalenie go z partii - mówi Waldemar Andzel. - W naszej partii nie ma miejsca na tego typu zachowania- dodaje.


Załączniki

- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu