Tragiczny wypadek Polaków w Holandii. Nie żyje trzech młodych mężczyzn z hrubieszowskiego


Policja w Holandii wyłowiła w niedzielę z kanału przy drodze w miejscowości Obdam samochód z ciałami czterech osób. Z nieoficjalnych na razie informacji wynika, że trzy ofiary to młodzi mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego.

Policja odnalazła pływające w kanale audi w niedzielę około południa w miejscowości Obdam w północnej Holandii. Z samochodu wydobyto cztery ciała: trzech mężczyzn i kobiety. Jak ustaliliśmy, ofiary to dwóch 21-latków i 20-latek - trzech kolegów z z powiatu hrubieszowskiego oraz 48-letnia kobieta pochodząca prawdopodobnie z województwa podlaskiego. Jeden z młodych mężczyzn osierocił 7-miesięczną córeczkę. Cała czwórka widziana była po raz ostatni w piątek na okolicznej plantacji tulipanów, gdzie pracowali. Stąd mieli wieczorem jechać na nocleg kilkanaście kilometrów od plantacji.

W pracy mieli pojawić się ponownie w sobotę, ale do niej nie dotarli. Bliscy zaalarmowali policję i wszczęto poszukiwania. Holenderska policja na razie nie poinformowała kiedy doszło do zdarzenia i nie potwierdza jakie były jego przyczyny. Wiadomo, że w piątek na północy Holandii bardzo wiało i padał deszcz. Prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku Polskie służby na razie nie potwierdzają oficjalnie informacji o wypadku.


Załączniki

- Tragiczny wypadek Polaków w Holandii. Nie żyje trzech młodych mężczyzn z powiatu hrubieszowskiego