Kłodzko: Seniorka mieszkała ze zwłokami swojego syna


Na jednym z kłodzkich osiedli doszło do makabrycznego odkrycia. Policjanci znaleźli tam ponad 80-letnią kobietę, która przebywała w jednym pomieszczeniu ze zwłokami swojego ponad 60-letniego syna. Sprawę bada prokuratura.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Wiosennej w Kłodzku. Chwilę przed godziną 23 policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonych mieszkańców, że z jednego z mieszkań wydobywa się brzydki zapach, a sąsiadka nie reaguje na pukanie do drzwi.

-Policjanci nie mogli wejść do mieszkania. Bezskutecznie stukali w drzwi i dzwonili dzwonkiem. Funkcjonariusze byli świadomi, że w środku przebywa co najmniej jedna osoba, więc zwrócili się o pomoc do straży pożarnej. Podjęto decyzję o siłowym wejściu - mówi podisnp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy KPP w Kłodzku.

Kiedy policjanci i strażacy weszli do środka, znaleźli tam zwłoki ponad 60-letniego mężczyzny. W mieszkaniu przebywała też ponad 80-letnia kobieta. Zwłoki zostały zabezpieczone przez prokuratora.

Zawiadomiono także Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodzku. Sekcja zwłok wskaże, jak długo mężczyzna nie żył, zanim został znaleziony, a także ustali przyczyny jego śmierci.


Załączniki

- brak opisu