Zakopane. Będzie kolejny Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim


Nadchodzącej zimy rozegrana zostanie kolejna edycja Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim amatorów. Władze Zakopanego podpisały w tej sprawie porozumienia ze stacjami narciarskimi. Zawody odbędą się na Harendzie, Polanie Szymoszkowej i na Kasprowym Wierchu.

Będzie to już siódma edycja zawodów, które cieszą się sporym zainteresowaniem miłośników narciarstwa alpejskiego. Zawody bowiem to świetny sposób na spędzenia wolnego czasu na stoku, a także możliwość rywalizacji i wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów. Zawody Pucharu Zakopanego tradycyjnie zostaną rozegrane na trzech stacjach narciarskich: Stacji Narciarskiej Polana Szymoszkowa, Ośrodku Narciarsko-Rekreacyjnym Harenda oraz Kasprowym Wierchu.

Pierwsza ich odsłona nastąpi 11 stycznia na Harendzie, 25 - znów Harenda, 8 lutego - Kasprowy Wierch. Wielki finał odbędzie się 22 lutego na Polanie Szymoszkowej. W zawodach może wziąć udział każdy narciarz, który ukończył 18 lat. Zawody są przeznaczone dla amatorów. To znaczy, że o Puchar mogą walczyć także ci, którzy co najmniej od pięciu lat nie startują jako narciarz zawodowy. 


Załączniki

- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu
- brak opisu